Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Портфоліо – найкращий спосіб заявити про себе

20 серпня  фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели майстер-клас  для шукачів роботи   зі складання Портфоліо кар’єрного з відеорезюме.

Портфоліо кар’єрного просування – інструмент самопрезентації, який можна мобільно налаштувати у відповідності до індивідуальних потреб та запитів роботодавців. Якісно складене порт фоліо є особливо актуальним в умовах карантину, бо дає змогу без особистого візиту до роботодавця донести до нього інформацію про шукача роботи та справити позитивне враження. Учасники дізналися, з яких блоків складається «Портфоліо кар’єрного просування», як вигідніше надати інформацію про себе.  Окрім цього, профконсультанти розповіли про різні види резюме, основні вимоги до їх складання, етапи роботи в програмі Microsoft Office PowerPoint.

У серпні 2020 року 2 шукачів роботи вже склали свої власні  варіанти портфоліо охоронника та перукаря та передали рекрутерам Мар’їнського РЦЗ для презентації роботодавцям.

Створивши власне портфоліо, ви завжди будете на крок попереду за тих, хто цим не користується. Не проґавте свій шанс – будуйте кар’єру вже зараз!

1