Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Посол доброї волі UNICEF з Японії відвідала школу м.Мар’їнка

21 червня 2018 року до Мар’їнської ЗОШ №2 з візитом прибула посол доброї волі Агнес Чан Мі Лін. Зустріч відбулась за участю керівника військово-цивільної адміністрації міста Мар’їнка та с.Побєда  Олександра Теслі та начальника  відділу освіти райдержадміністрації Людміли Зайцевої.  Метою візиту стало ознайомлення  з важкою ситуацією,  яка склалась у нашій  державі.

План проведення зустрічі Посла доброї волі UNICEF пані Агнес Чан Мі Лін складався з декількох етапів візиту. Спочатку було вітання гостей і розповідь про школу. При спілкуванні  з учнями 9-11 кл., які живуть в умовах збройного конфлікту, пані Агнес Чан Мі Лін чуттєво пройнялась розповідями школярів про їх складне життя. Потім пролунав довгий (тренувальний) сигнал тривоги, який зібрав усіх учасників зустрічі у шкільному сховищі. Присутні вчасно зорієнтувались, як і  куди можна сховатися у випадку воєнних дій та як поводитись у  небезпечній ситуації.

Важливою стала зустріч  з  учнем 3 класу Михайлом Сігарєвим, який отримав поранення у 2015 році. В активній поведінці хлопчика пані Агнес побачила дитячі добрі очі, в яких вже 4 роки відбиваються усі жахи бойових дій.

Ще один важливий і, мабуть, першочерговий аспект – це  тренінг з мінної безпеки. Консультанти Данської Ради у справах біженців DDG проінформували учнів про мінну безпеку. Учні середньої ланки були дуже активні під час сесії. Знання заходів безпеки допоможуть їм уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати вибуховий предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду та ін..

Потім всі учасники зустрічі  поспілкувалися   з мешканцями будинку №6 по вулиці Заводській. Гостей  ознайомили із загальною ситуацією з багатоквартирним будинком, що згорів і вже не підлягає ремонту. Вікна, перекриття між поверхами, внутрішні стіни – усе знищено снарядами та вогнем.

Міжнародна дитяча організація UNICEF постійно підтримує навчальний заклад і учнів. Колектив Мар’їнської ЗОШ №2 дякує UNICEF, Агнес Чан Мі Лін, іноземним журналістам та іншим гостям за проявлений інтерес до дітей і мешканців міста, а також розуміння і підтримку.

viber imaккge — копия

viber imууеage — копия

viber iеmage — копия