Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Повідомлення про оприлюднення аналізу впливу регуляторного акту

В наступному номері газети «Мар‘їнська нива» буде опубліковано  аналіз впливу регуляторного акту та проект  розпорядження голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення об’єктів на стадії складання інвесторської кошторисної документації».

Короткий зміст: на території України до наступного часу діяла єдина фіксована середня кошторисна заробітна плата в будівництві, яка дорівнювала 3400 гривень, та відповідала середньому розряду складності робіт 3,8. На теперішній час така заробітна плата не відповідає вимогам оплати труда кваліфікованих робітників в будівництві. Висококваліфіковані робітники вимушені виїзджати до інших регіонів або за кордон, де можливо заробити відповідну  заробітну плату.

Даний проект регуляторного акту підготовлено з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, законного та прозорого визначення середньої кошторисної заробітної плати, який враховується при розрахунку вартості будівництва  на стадії складання інвесторської документації на нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт, технічне переоснащення об’єктів, які планується реалізувати за кошти районного бюджету у 2017 році.

Середня кошторисна заробітна плата, яку планується затвердити  розпорядженням голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації, визначається  відповідно до вимог Порядку розрахунку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року №281 (зі змінами та доповненнями).

Затвердження середньої кошторисної заробітної плати дозволить:

  • ефективно та економічно обґрунтовано використовувати кошти районного бюджету на відновлення інфраструктурних об’єктів;
  • залучити більш потужні та кваліфіковані будівельні організації на відновлення інфраструктурних об’єктів;
  • підвищити якість виконаних будівельних робіт;
  • стимулювати виведення із тіні заробітної плати в будівельних організаціях.

Поштова адреса: 85612, м.Курахове, вул.Енергетиків, буд.2

Електронна адреса: mar.a@dn.gov.ua

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб приймаються протягом одного місяця від дня публікації.