Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Працівників культури Мар’їнщини урочисто привітали з професійним святом

З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у молодіжному центрі «Вікторія» у м.Мар‘їнка відбувся святковий захід «Мистецтву віддані серця».

З професійним святом працівників культури привітав голова Мар’їнської районної державної адміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк.

За сумлінну працю, особистий внесок в розвиток та популяризацію аматорського мистецтва, сучасної мистецької освіти, збереження культурного надбання українського народу, активну участь у суспільно-культурному житті Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації були нагороджені кращі культпрацівники району та творчі колективи.

IMG_6152 IMG_6158

IMG_6166 IMG_6174

IMG_6186 IMG_6198

IMG_6143

IMG_6147

Зі словами вітання і вдячності за активну громадянську позицію і високі досягнення до колег звернулася начальник відділу культури, молоді та спорту Мар’їнської райдержадміністрації Елла Заєць. Грамотами і Подяками відділу культури, молоді та спорту Мар’їнської районної державної адміністрації були відзначені працівники комунальних культурно-освітніх закладів, молодіжних центрів, закладів «Мар’їнської районної бібліотечної системи».

IMG_6201 IMG_6211

IMG_6226 IMG_6254

За тісну співпрацю у видавництві збірки «Поетичний передзвін Мар’їнщини» і вагомий особистий внесок у розвиток культури району відзначили голову ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василя Мелюса. Також щирі слова привітань і найкращі побажання висловила голова профспілки працівників культури Лариса Коваленко.

IMG_6242

IMG_6325

IMG_6312

DSC02907

Захід пройшов у надзвичайно теплій атмосфері, з налаштуванням на подальший успішний розвиток творчої діяльності і нові перемоги.