Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Сьогодні в молодіжному центрі “Вікторія” м.Мар’їнка відбувся районний захід, присвячений святкуванню Дня працівника соціальної сфери.

Цей день зібрав у святковій залі представників всіх служб, які виконують одну із найбільш благородних місій – надають допомогу тим, хто потребує державної опіки, піклуються про ветеранів та інвалідів, людей похилого віку, дітей–сиріт, безробітних та бездомних громадян, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, а це працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду, територіального центру соціального обслуговування, районного центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, фонду соціального страхування.

IMG_6790

IMG_6792

 

 

Від  імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з вітальним словом виступила керівник апарату райдержадміністрації Лариса Кременьчуцька:

“Шановні колеги! Прийміть сьогодні щирі вітання з нагоди профісійного свята.  Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Вашу чуйність відчувають пенсіонери, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Повсякденна увага, підтримка і допомога в такий складний час є дуже важливою для кожної людини. Щиро дякуємо вам за нелегку працю. Бажаємо вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, родинного благополуччя і достатку, витримки та терпіння у виконанні відповідального професійного обов’язку на благо розвитку нашого району!”

Найкращі соціальні працівники району  були нагороджені Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації за плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери.

IMG_6858

Зі святом соціальних працівників також привітав голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс та разом із головою міської організації  ветеранів Іваном Санжаревським нагородили кращих фахівців своєї справи відзнаками  ветеранської  організації.

IMG_6861 IMG_6869 IMG_6877

 

 

Привітала колег з професійним святом та висловила слова щирої вдячності за плідну працю начальник управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації Наталія Бондаренко.

До теплих привітань приєдналися начальник Мар’їнського відділення управління Фонду соціального страхування України в Донецькій області Алла Коломойцева та перший заступник начальника  Великоновосілківського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України  Донецької області Дмитро Долгіх.

IMG_6949

Після урочистої частини творчі колективи району подарували гостям чудовий святковий концерт «Праця сповнена тепла»» та гарний настрій.

IMG_6938 IMG_6900IMG_6887