Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Привітання до Дня працівників енергетичної галузі

Шановні працівники енергетичної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика! Цей день – один із найсвітліших в прямому сенсі слова свят у році. Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже від неї залежить життєздатність всіх інших галузей економіки і комфорт, тепло і світло в будинках безлічі людей.

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку ви своєю наполегливою працею доносите до кожної людини, кожного підприємства.

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Не зважаючи на те, що нині вам доводиться працювати в надскладних умовах, а інколи і з ризиком для власного життя.

Вдячний, що у випробувальний для країни час ви  ще з більшим розумінням, відповідальністю та професіоналізмом підійшли  до виконання поставлених перед вами завдань.

З нагоди професійного свята бажаю вам безаварійної, ефективної, успішної роботи! Щиро зичу вам шановні енергетики миру, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

 

Голова Мар’їнської районної державної

адміністрації, керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                 В.В.МОРОЗ