Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Привітання з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії.

Завдяки сумлінній, самовідданій праці, помноженій на високий професіоналізм та відповідальність енергетиків, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, заклади освіти та лікарні.   Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Окрема подяка вам за безцінну працю, яка дозволяє жителям нашого району, які проживають на лінії зіткнення, в такий складний час жити в комфортних умовах, мати світло та тепло в оселях. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за добробут наших громадян. І ми безмежно вдячні вам за відповідальний підхід до роботи, за стійкість та мужність під час виконання своїх обов’язків.

Тож дозвольте вам сьогодні побажати, щоб мир і злагода завжди панували  у ваших домівках, а результати вашої роботи стали міцним фундаментом для нових здобутків впродовж наступних років. Стабільної та безаварійної вам роботи, міцного здоров’я, невичерпних сил та наснаги для нових трудових звершень на благо нашого району та всієї України!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                          В.В.Мороз