Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

З Днем Гідності та Свободи

Шановні земляки!

Сьогодні  Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклонємося героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно. А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Нажаль, сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет та кордони продовжується. І від зовнішньої агресії нас захищають такі ж мужні патріоти й щирі люди. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі сини своєї країни… Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу та зберегти життя мирних громадян.

Від щирого серця бажаю усім добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми обов’язково дочекаємося мирного життя, зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній українській родині  панує спокій та радість!

Мирного неба всім нам! Вічна пам’ять Героям України!

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                                                        Тетяна Збицька