Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

 

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям.

Саме ви відповідаєте за тепло в будинках та установах, охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення району.

Сьогодні наш район живе в складних умовах війни. І всім відомо, що від бойових дуже страждає інфраструктура міста та об’єкти житлово-комунального господарства, що часто несе за собою відсутність найбільш важливих для жителів району послуг як електропостачання та водопостачання. І саме завдяки самовідданості рідній справі, в таких складних умовах вам вдається відновлювати пошкоджені комунікації та уникати гуманітарної катастрофи в нашому районі. Від вашого ставлення до справи великою мірою також залежать і працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

Сподіваюсь, що ви й надалі справно, з відчуттям відповідальності будете працювати над підвищенням якості побутових послуг, докладатимете зусиль задля поліпшення умов життя мешканців району та подальшого благоустрою Мар’їнщини. Впевнений, ваша наполеглива щоденна праця стане запорукою успішного реформування галузі, переорієнтації її роботи на  міжнародні стандарти діяльності.

Дякуємо вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

 

З повагою

 

 

Голова Мар’їнської районної

державної адміністрації, керівник

районної військово-цивільної адміністрації                                                                  В.В.Мороз