Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання до Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Сьогодні вам доводиться служити у важких та  виснажливих умовах. Але навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямовуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Дорогі наші захисники щиро зичу вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання вам, вашим родинам та нашій державі.

Голова Мар’їнської районної

державної адміністрації, керівник

районної військово-цивільної адміністрації                                         В.В.Мороз