Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Привітання з Днем журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Адже сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.

Особливим  це свято є для працівників нашої районної «Мар’їнська нива», яка  займає певну нішу на ін­формаційному просторі нашого району. Варто з гордістю зазначити, що наша газета в цьому році святкує 85-річчя з дня виходу першого номеру. Вік для газети поважний, особливо сьогодні, коли засоби масової інформації з’являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що наша районна газета – це не лише засіб  інформування громадян про перебіг життя району, але й справжній літописець його історії.

Багато змін відбулося за роки існування «Мар’їнської ниви». Змінювалися обсяги, поліграфічне наповнення, тематика і проблематика публікацій. Але незмінне одне: газета завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наш район та про важливі віхи його історичного шляху.

Хочеться висловити велику вдячність колективу редакції за самовіддану працю, адже сьогодні профе­сія журна­ліста вима­гає великої ви­тримки та  особистої відповідальності, оскільки  потрібно роз’яснювати лю­дям, що ж насправді діється довкола. І саме від того як жу­рналіст подає ін­формацію, так  вона сприймається населенням, що і фор­мує громадську думку.

Хочеться побажати вам у цей святковий день мирного неба, невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, добрих і позитивних новин, сили духу, гострого пера, міцного здоров’я, щастя, удачі та творчих успіхів!

Зі святом!

Голова Мар’їнської райдержадміністрації,

керівник  районної військово-цивільної адміністрації                                                            В.В.Мороз