Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі земляки!

Від усього серця радий привітати вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим  роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Ми з гідністю витримали усі труднощі, разом плідно працювали заради нашого району. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі нашим головним пріоритетом на майбутнє.

Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Разом з гіркотою втрат та різних негараздів, рік, що минає, все ж таки приносив нам і радість нових зустрічей та відкриттів, перемоги і досягнення, новий професійний і життєвий досвід.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання обов’язково здійсняться в Новому. А саме головне, нехай здійсниться наша з вами спільна заповітна мрія – настане мир на нашій рідній землі.

Від усієї душі бажаю вам, дорогі земляки, великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Голова Мар’їнської райдержадміністрації,

керівник районної військово-цивільної адміністрації                                                          В.В.Мороз