Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Привітання зі Святом 8 Березня

Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з самим теплим весняним святом –  8 Березня! Це свято відзначається своєю особливою чарівністю та неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

В усі часи ви, наші дорогі жінки, були і залишаєтеся символом щастя, миру й злагоди в сім’ї та суспільстві. Ніжність і краса, турбота й любов, надія та кохання – усім найціннішим у житті ми зобов’язані нашим дорогим жінкам.

І попри те, що  сьогодні,  в силу складної політичної ситуації, на серці в наших матерів та дружин  лежить важкий тягар життєвих проблем, я переконаний, що попереду  нас  чекають  кращі  часи. І ми разом будемо  робити  все від нас залежне, щоб вони  настали  якнайшвидше.  Дякуємо вам за те, що  у  радості  й  горі незрадливою  нашою  опорою  є ви – наші дорогі жінки, і не зважаючи ні на що, завжди наповнюєте будні яскравими фарбами та гармонійним змістом.

Починається весна, оживає природа, народжуються нові надії. Тож, шановні жінки, дозвольте від всієї душі вам побажати, щоб ця весна разом зі свіжим подихом повітря та  теплими сонячними променями принесла із собою мирне життя, щоб кожен ваш день був сонячним і радісним.

Міцного здоров’я вам та вашим рідним та близьким, Божого благословення, щасливої жіночої долі, добра, злагоди, любові та здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

          Зі святом!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                 В.В.Мороз