Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Привітання зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Урoки зaкiнчилися, i нa вас шкoлярi чeкaє пoрa кaнiкул тa вiдпoчинку, де ви наберетеся сил дo нaступнoгo нaвчaльнoгo рoку.

А для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з масою можливостей. Настав час обирати професію, здобувати освіту. Адже ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії. Вірю, що ви побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Хочу висловити щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість ваших душ; батькам — за повсякденні турботи, за віддане тепло своїх сердець. Своєю любов’ю та невтомною працею ви допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаю вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я і віри в своїх дітей.

Вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Щастя всім, миру, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Зі святом вас!

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації, керівника районної

військово-цивільної адміністрації                                                                         В.В.Мороз