Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Прийом громадян безпосередньо за місцем їх проживання за допомогою «мобільного кейсу»

12 грудня 2019 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації було здійснено прийом громадян, за попередньою заявою, безпосередньо за місцем їх проживання за допомогою «мобільного кейсу».

Прийнята громадянка є особою з інвалідністю І групи та проживає у м. Курахове. Під час здійсненого прийому спеціалістами управління прийнято заяву на призначення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім′ям, а також надано роз’яснення з нагальних питань соціального захисту населення.

Нагадуємо, що надання соціальних послуг, які надаються управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за допомогою «мобільного кейсу» в рамках районного «мобільного соціального офісу» безпосередньо за місцем проживання громадян району, заявник або особа-заявника, що представляє інтереси суб’єкта звернення, може звернутись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2 або за телефоном «гарячої лінії управління»: 066-808-27-24 чи до уповноваженої особи з питань соціального захисту населення відповідного виконкому органу місцевого самоврядування району, яка потім проінформує Управління по суті звернення заявника.

1 — копия