Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Прийом громадян безпосередньо за місцем їх проживання за допомогою “мобільного кейсу”

12 березня 2020 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації було здійснено прийом  громадян за попередніми заявами безпосередньо за місцем їх проживання за допомогою «мобільного кейсу».

Прийняті громадяни проживають на території Катеринівської сільської ради. Під час здійсненого прийому спеціалістами управління було прийнято 4 заяви для призначення одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, а також надано роз’яснення з нагальних питань соціального захисту населення.

Нагадуємо  щодо надання соціальних послуг, які надаються управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за допомогою «мобільного кейсу» в рамках районного «мобільного соціального офісу» безпосередньо за місцем проживання/перебування громадян району, заявник або особа-заявника, що представляє інтереси суб’єкта звернення, може звернутись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2 або за телефоном «гарячої лінії управління»: 066-808-27-24 чи до уповноваженої особи з питань соціального захисту населення відповідного виконкому органу місцевого самоврядування району, яка потім проінформує Управління по суті звернення заявника.

прием на дому3

прием на дому4