Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Про проведення всеукраїнського та обласного конкурсів «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році

Мінрегіоном та Донецькою облдержадміністрацією проводяться всеукраїнський та обласний конкурси «Кращі практики місцевого самоврядування» для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

З метою забезпечення належної організації проведення у 2019 році всеукраїнського та обласного конкурсів “Кращі практики місцевого самоврядування” просимо усіх бажаючих взяти участь.

Мета конкурсів – відбір, відзначення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку регіонів та громад.

Переможці  отримають суспільне визнання власного успіху, а також можливість обмінятися з колегами досвідом впровадження інновацій, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити і вдосконалити власні напрацювання.

Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування (ОМС) та покращенню якості їхніх послуг для мешканців громад.

Конкурси проводиться в Україні за підтримки Ради Європи та за її методологією, яка успішно запроваджена у 2012 – 2018 роках.

Звертаємо Вашу увагу, що термін прийому заявок на всеукраїнський конкурс продовжено до 04 жовтня 2019 року, заявки на обласний конкурс приймаються до 15 вересня 2019 року.

Більш детальну інформацію дивіться на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України та офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації за посиланнями:

http://www.minregion.gov.ua/press/announce/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-2019-roku-startuvav/

https://dn.gov.ua/ua/news/uvaga-ogolosheno-oblasnij-konkurs-krashchi-praktiki-miscevogo-samovryaduvannya