Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

«Процвітання тобі Україно!»

Сьогодні, 23 серпня 2017 року, в місті Мар’їнка відбулись районні урочистості та святковий концерт з нагоди святкування Дня незалежності України.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, делегації трудових колективів підприємств, установ, організацій міста та району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, делегації місцевих рад району, військовослужбовці ЗСУ, представники громадських організацій, жителі та гості міста Мар’їнка, представники ЗМІ.

DSCN1915

До вітального слова з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України до мікрофону був запрошений керівник району Володимир Вікторович Мороз. Звертаючись до присутніх в залі він відзначив: «День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу.  Сьогодні нам судилося стати учасниками складних та непростих часів для нашої держави. У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Переконаний, що лиха година скоро мине і разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої країни».

DSCN1929

Володимир Вікторович подякував всім жителям району за плідну працю,  побажав доброту та достатку.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Очільник району вручив Почесні грамоти та оголосив Подяки Мар’їнської райдержадміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків під час проведення антитерористичної операції на території Мар’їнського району та з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України військовослужбовцям ЗСУ, представникам Мар’їнського відділення поліції,  рятувальникам 7 державного пожежно-рятувального загону ДСНС України у Донецькій області, медичним працівникам, вчителям району, представникам  Мар’їнського відділення Красноармійського управління по газопостачанню та газифікації, працівникам районного відділення ПАТ «Укрпошта».

DSCN1953

DSCN1957

DSCN1951

DSCN1962

Найкращі мистецькі колективи району, а також окремі виконавці подарували присутнім святковий концерт. Справжнім подарунком для присутніх на святі стали виступи творчого об’єднання «Фаетон» та циганського ансамблю «Чергеня» м. Павлоград.

DSCN1983

DSCN1966

DSCN1918

DSCN1926