Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Продовжується співпраця служби зайнятості та Мар’їнського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

 В рамках угоди про співпрацю між Мар’їнським районним центром зайнятості та Мар’їнським районним відділом філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області 4 лютого фахівцями центру зайнятості проведено профінформаційний семінар для засуджених, які перебувають на обліку не пов’язаним з позбавленням волі. Ця категорія громадян потребує  особливої уваги з боку служби зайнятості,  адже є ризик, що вони невдовзі можуть поповнити ряди безробітних.

Під час зустрічі фахівці центру зайнятості Ірина Іванова і Олена Пономарьова ознайомили присутніх із переліком послуг, які надає служба зайнятості. Окреслили перспективи підбору підходящої роботи та працевлаштування. Надали ряд корисних порад щодо складання резюме, поводження на співбесіді із роботодавцем при влаштуванні на роботу. Розповіли про можливість отримання професії шляхом навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Учасники семінару проявили зацікавленість інформацією, задавали питання, зокрема і щодо  реєстрації в центрі зайнятості, можливості працевлаштування та проходження навчання.

фото стаття