Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Пташок викликаємо до рідного краю!

Ось і дочекались ми ніжних обіймів ласкавого сонечка, п’янких пахощів природи, радісного щебетання птахів. Саме їх, дзвінких провісників весни,вітали гуртківці Катеринівської ЗОШ ( керівники гуртків Мар’їнської районної станції юних натуралістів Валянтік В.В. та Куча Т.А) та гуртківці Павлівської ЗОШ ( керівник гуртків Корнєєва О.О.)

Непередодні свята у школах була організована виставка малюнків. Цікаві вистави, інсценівки про птахів з яскравим виконанням українських народних веснянок та пісень. В Катеринівській ЗОШ змагалися  команда «Ластівка»та команда «Шпаки» в конкурсах « Птахи-непосиди», «Збираємо прутики, щоб збудувати гніздо», «Пташині мандри». По закінченню свята діти вирушили до парку школи, де на них чекали цікаві вікторини та жваві ігри про птахів. Із великим задоволенням гуртківці початкових класів разом із старшокласниками розмістили «нові будиночки» для своїх пернатих друзів. Закінчили свято закликами-хороводом до весни «Щебетала пташка».

Юні орнітологи Єлизаветівської ЗОШ (керівник гуртків Костіна В.П.) вели спостереження за пташками і фіксували в щоденниках спостережень.

Сподіваємося, що завдяки щирим дитячим турботам, птахів у нашому краї буде все більше і більше.

Изображение 021 Изображение 015 Изображение 005