Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Рада роботодавців при Мар’їнському районному центрі зайнятості

25 вересня 2020 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості, з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог під час карантину, відбулось перше установче засідання Ради роботодавців. В ньому взяли участь представники  ринкоутворюючих підприємств Мар’їнського району.

Мета створення Ради роботодавців налагодження тісної співпраці з соціальними партнерами та роботодавцями, сприяння обізнаності щодо послуг та сучасних можливостей служби зайнятості, в тому числі в рамках роботи інституту «Консультант роботодавця», побудова ефективних методів і нових рівнів взаємодії центру зайнятості з роботодавцями.

В ході першого засідання було обрано Голову Ради роботодавців, його заступника та секретаря, визначені напрямки подальшої роботи Ради, а саме вирішення наступних питань:

– налагодження комунікацій із різними учасниками ринку праці та досягнення взаєморозуміння між сторонами соціального діалогу;

– запросити до складу Ради більше підприємців та представників селищних рад для розширення кола учасників;

– розповсюджувати інформацію про послуги служби зайнятості та діючі грантові програми на всіх інформаційних рівнях, якими володіють члени Ради.

Директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака подякувала роботодавцям за проявлену ініціативу і участь у першому установчому засіданні та наголосила, що створена Рада роботодавців є постійно діючим консультативно-дорадчим незалежним органом в системі соціального партнерства, яка буде сприяти соціальному діалогу.