Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Фінал районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018”

Багато років поспіль відділ освіти збирає на традиційне свято – конкурс «Учитель року». 12 талановитих освітян продемонстрували високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності.

Участь у конкурсі потребувала від них великого емоційного та фізичного напруження. Вони винесли на суд журі свої творчі пошуки і знахідки, авторські підходи як до змісту, так і до побудови педагогічного процесу.

Більшість учасників конкурсу відмічають, що мали чудову можливість поділитися з колегами своїми ідеями, наробками, додатковий поштовх до творчості.

Конкурси відкрили нові можливості, великі перспективи. А підготовка до них спонукала учасників підвищити методичний і фаховий рівень, хоча головним стимулом для професійного самовдосконалення були й залишаються учні — допитливі, наполегливі, розумні.

Переможцями районного етапу стали 2 вчителя:

  • у номінації «Українська мова та література» вчитель Курахівської ЗОШ № 5 Тетяна Літвінова;
  • у номінації «Фізична культура» вчитель Курахівської ЗОШ № 5 Олена Лисенко.

Залишається побажати аби свій педагогічний талант учасники конкурсу «Учитель року – 2018» в повній мірі змогли розкрити, аби кожному з них посміхнулася удача на обласному рівні. І не важливо хто переможець, головне, що тут немає тих, хто програв. І тому свідчення – повага колег, довіра батьків і любов учнів.

IMG_2643 — копия

IMG_2708 — копия