Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Районний семінар-практикум вчителів трудового навчання та керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва

25 жовтня 2017 року в Мар’їнському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний семінар-практикум вчителів трудового навчання та керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва. Тема семінару-практикуму: «Формування та розвиток творчих здібностей вихованців засобами  декоративно-прикладного мистецтва».

На семінарі були присутні вчителі трудового навчання  з 16  освітніх закладів району, керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва.

Під час роботи семінару опрацьовувалися практичні та теоретичні питання. Методист Зволінська В.В. ознайомила присутніх з положеннями про проведення та обговорила вимоги до районних конкурсів, а саме «Ми все можемо», «Різдвяні візерунки», «Різдвяні канікули», які будуть проходити в 2017-18 навчальному році.

Керівник народної студії художньої вишивки «Колорит» районного Центру дитячої та юнацької творчості Кочнєва Є.В. провела майстер-клас по виготовленню вишитого художнього виробу та відпрацювала з присутніми техніку вишивки на твердій поверхні нитками та бісером.  Учителі переглянули роботи, виконані вихованцями студії різних вікових категорій.

Робота семінару пройшла в теплій, невимушеній обстановці. Учителі отримали чималий практичний та теоретичний досвід в нових напрямах роботи в декоративному мистецтві.

2

4

6