Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Районний семінар вчителів та керівників гуртків образотворчого мистецтва

06 грудня 2017 року в Мар’їнському районному Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов районний семінар вчителів та керівників гуртків образотворчого мистецтва з теми: «Розвиток творчих здібностей на заняттях образотворчого мистецтва засобами використання різних технік».

Під час роботи семінару були розглянуті  питання формування творчої  особистості  засобами  сучасних технік образотворчого мистецтва. Учасникам семінару було представлено для огляду найкращі творчі роботи вихованців народної студії образотворчого мистецтва «Степ».

З метою  поширення досвіду роботи педагогів, були проведені два майстер-класи.  Керівник народної студії образотворчого мистецтва «Степ» РЦДЮТ Дзюбан А.М. запросив на майстер-клас з теми «Графічне зображення ручкою, простим та кольоровими олівцями», а   вчитель образотворчого мистецтва Курахівської ЗОШ №5 Картечева М.Г. провела майстер-клас на тему «Графічний дизайн. Летерінг».

Кожен  майстер-клас був для гостей випробуванням своїх творчих сил і майстерності,  вони мали можливість не тільки подивитися на вмілі майстер-класи, а й взяти участь у створенні цікавих робіт.

У підсумку семінару – практикуму педагоги відмітили  результативність та практичність проведеного заходу. По завершенні семінару  учасники обмінялись досвідом роботи, враженнями.

Центр творчості  висловив подяку всім учасникам семінару і побажав натхнення в подальшій роботі.

IMG_20171206_111815 — копия

IMG_20171206_111653 — копия