Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Реалізація проекту

14 березня 2018 року

В райдержалміністрації відбувся семінар з секретарями місцевих рад району та структурними підрозділами райдержадміністрації. В рамках семінару начальником відділу юридичного забезпечення, з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Сергєм Говорущенко  було проінформовано присутніх з питання  реалізації районного плану заходів правопросвітницького проекту «Я маю право» у Мар’їнському районі на 2018 рік.

Зокрема, було наголошено на необхідності виконання заходів реалізації проекту «Я маю право» на території району, прийняття активної участі в сприянні підвищенню рівня знань та поінформованості населення щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

13 червня 2018 року

13 червня 2018 року за участю керівника апарату райдержадміністрації Лариси Кременьчуцької відбувся  семінар з прав людини для представників юридичних служб, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, у рамках проекту «Я маю право!».