Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Різдвяна колядка – захисникам України!

Напередодні святкування Різдва учні Мар’їнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 узяли участь у Всеукраїнської акції «Різдвяна колядка – захисникам України!». Акцію з великим ентузіазмом підтримали як молодь, так і педагоги.

5 січня 2018 року в школі був організований конкурс шкільної колядки-щедрівки, спрямований на формування в дітей і молоді  сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності та звитяги, на подвигах, виявлених учасниками антитерористичної операції. На святі були присутні почесні гості – військовослужбовці збройних сил України та прикордонної служби. Учні висловили подяку героям-захисникам за їх патріотизм, жертовність і сміливість та подарували янголів-охоронців, зроблених своїми руками. Під час концертної програми ведучі розповіли присутнім про історію свята Різдва, про те як його святкують в Україні. Учні колядували, щедрували, водили Козу. Кожен виступ був яскравим та неперевершеним, за що колядники отримали смаколики. Кульмінацією дійства стала музична композиція «Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся, ой радуйся, земле, син Божий народився!», виконана усіма учасниками заходу. Неймовірна атмосфера радості та піднесення панувала на святі!

DSCN7057 — копия

DSCN7069 — копия

11  учнів  Максимільянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів завітали до сільського Будинку культури, щоб привітати  воїнів  АТО  з  Новим  роком  та  Різдвом  Христовим. Діти підготували для присутніх святкову програму:  заспівали колядки та виконали  запальні  українські  танці.

По закінченню  свята військовослужбовці подарували учням солодощі.

IMG_20180110_112124 — копия