Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Робимо спільну справу задля майбутнього

28 вересня в молодіжному центрі «Мексика» відбулася гра-квест «Подорож Україною». Захід був присвячений Всесвітньому дню туризму і пройшов під відкритим небом у парковій зоні с. Максиміліянівка. До проведення гри долучилися фахівці Мар’їнського районного центру занятості.

Керівник молодіжного центру Сергій Дерека разом із волонтерами організували і провели для школярів цікаву заочну подорож мальовничими місцями України, пригадали історію рідного села і запропонували дітям пограти у стародавні ігри. Виявилося, що ігри, у які грали діти двісті років тому, залишаються цікавими і у наш час.

Разом з фахівцями Мар’їнського РЦЗ учні пригадали, які професіонали багато подорожують через свою роботу і пройшли експрес-тестування профорієнтаційного спрямування «Який ти турист?» Діти ділилися планами майбутніх подорожей і майбутніх професій.

Живе і невимушене спілкування залишило море позитивних емоцій. Такі заходи – приклад успішної співпраці соціальних партнерів задля щасливого майбутнього наших дітей.

10

За інформацією Мар’їнського РЦЗ