Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Робоча зустріч з представниками МКЧХ

Сьогодні, 29 січня 2019 року, відбулася робоча зустріч голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з делегатом Міжнародного комітету Червоного Хреста Байрамом Валієвим та представниками Національного  Товариства Червоного Хреста в м.Мар’їнка з питання запровадження на території району нового проекту з мінної безпеки.

Керівництвом району було цілком підтримано даний проект, адже його реалізація має  важливу соціальну мету – забезпечення безпеки населення прифронтових населених пунктів району. Обізнаність про небезпеку  допомагає людям уникнути біди. Особливої уваги в даному питанні потребують діти. Тож проведення заходів щодо зменшення ризиків небезпек через навчання жителів району є вкрай необхідними.

Реалізація проектів передбачає проведення широких інформаційно-навчальних заходів з цільовою аудиторією щодо  ризиків небезпек від мін, правил поводження з вибухонебезпечними предметами тощо. Для проведення заходів під час впровадження проекту МКЧХ планують залучати місцеве населення.

За результатами зустрічі були напрацьовані шляхи подальшої співпраці та взаємодії у питаннях реалізації даного проекту у районі.DSC08826 DSC08828