Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Робочий візит очільника району до Красногорівської амбулаторії ЗПСМ

Сьогодні, 23 січня 2018 року голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ разом з начальником відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергієм Ткаченко та головним лікарем КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мар’їнського району» Тетяною Неліпою відвідали з робочим візитом Красногорівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

В ході візиту очільник району оглянув приміщення амбулаторії після поточного ремонту, поспілкувався з медичним персоналом, оглянув матеріально-технічну базу медичного закладу, поцікавився забезпеченням медикаментами, необхідним обладнанням та температурним режимом в приміщенні.

Голова райдержадміністрації відзначив, що незважаючи на те, що місто Красногорівка знаходиться на лінії зіткнення, все ж працівники медичного закладу не опускають рук та не дивлячись на труднощі продовжують надавати якісну медичну допомогу жителям прифронтового міста. За що він виразив їм особливо глибоку вдячність.

Варто зазначити, що за ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського вже на сьогодні розроблено проектно-кошторисну документацію для відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в місті Красногорівка по вул. Охтирського 12, що підвищить доступність населення до надання якісної первинної медичної допомоги.

IMG_1494-2

IMG_1493-4

IMG_1496-3

IMG_1495-5

IMG_1490-6