Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Робочий візит Віцепрем’єр-міністра Олексія Резнікова та очільника Донецької області Павла Кириленка

30 липня 2020 року до Мар’їнського району з робочим візитом завітали Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков та голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

В рамках робочої поїздки делегація відвідала прифронтові міста Мар’їнку та Красногорівку, де оглянули капітально відремонтований Красногорівський заклад загальної середньої освіти №2, ознайомилися із ходом відновлення пошкоджених жилових будинків приватного сектору, оглянули Мар’їнський заклад загальної середньої освіти №1, КПВВ «Мар’їнка та пошкоджені внаслідок проведення бойових дій будинки по вулиці Заводській.

У ході робочої наради, що відбулася у м.Мар’їнка за результатами візиту, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк під час доповіді озвучив низку питань, які наразі є соціально важливими для населення району.

Враховуючи те, що Олексій Резніков є представником України в Тристоронній Контактній Групі у Мінську, було підняте питання щодо забезпечення додаткового режиму тиші, що наразі є основною умовою для відновлення газопостачання міст Мар’їнка та Красногорівка.

Стосовно облаштування прифронтових міст власними очисними спорудами район буде працювати з профільними департаментами облдержадміністрації щодо розробки техпроекту з вказаного питання. Також обговорили питання щодо можливості реалізації даного проекту за кошти державного бюджету.

Озвучені питання населених пунктів району, що розташовані на лінії розмежування, взято на контроль Віцепрем’єр-міністром та керівництвом області.

IMG_2323IMG_2404

IMG_2489IMG_2562

IMG_2655IMG_2860

IMG_3011IMG_3118

IMG_301111IMG_2916

IMG_3223IMG_3239

IMG_2941