Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Роль батьків у професійному самовизначенні дітей

27 серпня 2019 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання батьківського клубу «Порадник».

Під час заходу обговорювались питання щодо актуальності робітничих професій, можливості проходження учнями тестування, яке дозолить майбутнім випускникам правильно зорієнтуватись та обрати професію до душі.

Фахівці з профорієнтації Мар’їнського РЦЗ ознайомили батьків з основами вибору професії, помилками, які найчастіше допускають молоді люди, обираючи майбутній фах, розповіли, якої шкоди завдає стереотипний поділ професій на «престижні» та «непрестижні».

Фахівець з профорієнтації Олена Пономарьова  зосередила увагу батьків на важливості вибору професії, як одного з  мотивів формування успішної, щасливої особистості. Вона розповіла про потребу в робітничих кадрах, а також презентувала професії майбутнього, які будуть у тренді на ринку праці.  Фахівчиня повідомила, в яких навчальних закладах України можна здобути ці та інші професії. «Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Основним завданням є підготовка до свідомого вибору майбутньої професії і роль батьків тут дуже важлива» – зазначила Олена Пономарьова.

фото клуб