Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Розширене засідання громадської ради при Мар’їнській райдержадміністрації

Сьогодні, 08 серпня 2016 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося розширене засідання громадської ради при Мар’їнській райдержадміністрації. У роботі громадської ради взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, члени Громадської ради, представники громадськості міст Мар’їнка та Красногорівка, сіл Павлівка та Галицинівка, представники Галицинівської, Павлівської сільських рад та військово-цивільних адміністрацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розширене засідання провів голова  Громадської ради при райдержадміністрації Василь Мелюс, який розпочав свій виступ з того, що подякував присутнім членам Громадської ради  за їх активну громадянську позицію.

На порядок денний проведення Громадської ради було винесено питання – про підтримку інфраструктурних проектів, які планується профінансувати за рахунок коштів ІІ-го траншу Європейського Інвестиційного Банку.

З даного питання перед присутніми виступив заступник начальника управління економіки райдержадміністрації – начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Олег Тарапатов. Він зазначив наступне, що відповідно до розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації №467 від 08.06.2016 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18 березня 2016 року №213» затверджено перелік інфраструктурних проектів області, які планується реалізовувати у 2016 році за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів. До їх числа потрапили 36 проектів по Мар’їнському району. Олег Федорович детально зупинився на даних проектах та акцентував увагу на важливості та пріоритетності кожного з них.

Члени громадської ради погодилися з тим, що дані інфраструктурні проекти, які  планується профінансувати за рахунок коштів ІІ-го траншу Європейського Інвестиційного Банку, дійсно є дуже важливими для громад міст Мар’їнка, Красногорівка та сіл Павлівка та Галицинівка.

Підсумки розширеного засідання Громадської ради при райдержадміністрації підвів голова Громадської ради В.Мелюс.

 

DSC07363 DSC07375