Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Розширений виїзний прийом громадян на території Зорянської сільської ради

Сьогодні, 27 квітня 2017 року, відбувся розширений виїзний прийом громадян на території Зорянської сільської ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Збицької, керівника апарату райдержадміністрації Лариси Кременьчуцької, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Мар’їнського відділення поліції та представників сільської ради.

В ході прийому місцеві жителі  зверталися з питаннями  щодо виплати державних соціальних допомог, надання пільг учасникам бойових дій, виплати субсидії, перерахування пенсії та обчислення необхідного стажу для призначення пенсії. До представників Мар’їнського відділення поліції громадяни звернулися з питань неодноразових фактів крадіжок на території сільської ради, незаконної вирубки дерев та налагодження роботи дільничих інспекторів. Жителі громади також порушували питання щодо оформлення документів на земельні ділянки, щодо заміни електричних опор на території села Зоряне, оплати електроенергії та інші.

За результатами прийому всім громадянам, які звернулися, надані вичерпні відповіді та роз’яснення, з окремих питань будуть підготовлені відповідні доручення та рекомендації. Жодне звернення не залишиться поза увагою.

WP_20170427_10_49_06_Pro DSC00210 DSC00207 DSC00205