Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Розширений виїзний прийом громадян на території Степненської сільської ради

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року, відбувся розширений виїзний прийом громадян на території Степненської сільської ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Збицької, представників органу місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представників Національної поліції України.

В ході прийому місцевих жителів хвилювали питання: щодо  неправильного нарахування заборгованості за газопостачання та електропостачання; щодо механізму оплати за газопостачання при відсутності субсидії;  щодо якості природного побутового газу; щодо порядку отримання гуманітарної допомоги, а також питання нарахування та виплати субсидії.

Жителів громади також турбували і питання приватизації земельної ділянки та фактів крадіжок на території сільської ради.

Активну участь в обговоренні порушених жителями питань взяв сільський голова Геннадій Шаповалов з  яким було  спільно обговорено можливі шляхи вирішення болючих питань.

За результатами прийому всім громадянам, які звернулися, надані вичерпні відповіді та роз’яснення, з окремих питань будуть підготовлені відповідні доручення та рекомендації. Жодне звернення відвідувачів не залишиться поза увагою.

dsc08078 dsc08086 dsc08089