Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Розширений виїзний прийом громадян у Павлівській сільській раді

Сьогодні, 13 вересня 2019 року, відбувся розширений виїзний прийом громадян у Павлівській сільській раді під керівництвом в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяни Збицької за участю керівника апарату райдержадміністрації Лариси Кременьчуцької, секретаря Павлівської сільської ради Олени Масло, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представників Мар’їнського відділення поліції,   Мар’їнського РЕМ ПАТ ДТЕК «Донецькі електричні мережі», Мар’їнського ЦОК ТОВ «Донецькі електричні послуги» та  Мар’їнського відділення Красноармійського УГГ.

Також прийом громадян проводив адміністратор відділу надання адміністративних послуг апарату райдержадміністрації із застосуванням «мобільного кейсу».

В ході прийому громадянами піднімалися питання щодо пенсійного забезпечення, нарахування передплати за електроенергію,  отримання адмінпослуг.

Також місцевими жителями було підняте питання щодо припинення у селі самогоноваріння, крадіжок та закриття пункту прийому металобрухту. Дані питання було взято на контроль начальником Мар’їнського відділення Волноваського відділу поліції ГУНП України в Донецькій області Миколою Матвієнком.

В ході прийому громадяни на місці отримували роз’яснення на свої питання, окремі звернення, які будуть направлені на розгляд та реагування відповідним підрозділам органів виконавчої влади,  взято на контроль керівництвом райдержадміністрації та надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх вирішення.

IMG_5869IMG_5883

IMG_5873 IMG_5866

IMG_5865