Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Розвиток книговидання Донеччини

Шановні автори та книговидавці!

Для створення умов для видання книг письменників Донеччини створено комісію з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження в Донецькій області.

Якщо ви бажаєте видати свій твір за рахунок коштів обласного бюджету, пропонуємо Вам подати заявку на розгляд Комісії.

Наразі триває прийом заявок. Комісія розглядатиме пропозиції, що надійдуть до 30 травня.

Заявки приймаються як від самих авторів, так і від районних державних адміністрацій, громадських об’єднань, видавництв, творчих об’єднань, тощо.

В заявці має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів), укладача (укладачів), представника юридичної особи, контактний телефон і адреса місцезнаходження юридичної особи, актуальність видання, його значущість.

До заявки ви маєте додати макет твору в електронному вигляді та, за наявності, в друкованому, кошториси, рецензії або відгуки.

Макет видання разом з заявкою, кошторисом, рецензією або відгуком направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого,6) та на електрону адресу (e-mail: litvinovaangelina29@gmail.com), з позначкою «Підтримка книговидання».

Пріоритет у виданні мають твори, які стосуються історії регіону та України, сприяють розвитку культури, освітні та наукові посібники, енциклопедії, художні твори та твори національно-патріотичного характеру.

Контактна особа – Литвинова Ангеліна Олександрівна, головний спеціаліст відділу інформаційно-комунікаційних технологій управління інформаційних комунікацій департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, м. т. 0952004259.

Детальніше про умови підтримки вітчизняного книговидання можна ознайомитися за наступним посиланням https://inform.dn.gov.ua/ua/pro-departament/knigovidannya