Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Рятувальникам вручили ключі від нового спеціального аварійно-рятувального автомобіля швидкого реагування

Сьогодні, 22 серпня 2017 року, голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ зустрівся із працівниками оперативно-рятувальної служби та вручив їм ключі від спеціального аварійно-рятувального автомобіля швидкого реагування, який було придбано за рахунок субвенції з районного бюджету.

Виступаючи перед рятувальниками очільник району Володимир Мороз наголосив, що в основі розвитку та успішної діяльності обласної системи цивільного захисту, має стояти прогнозування, запобігання і профілактика надзвичайних ситуацій, а також реформування та технічне переоснащення органів та підрозділів цивільного захисту. Водночас найвищим пріоритетом для кожного рятувальника у щоденній праці, має залишатися високий професіоналізм, відданість справі та служіння ідеалам людяності.

Техніка, яку отримали нині, значно підсилить матеріально-технічну базу гарнізону, буде служитиме для того, щоб ліквідовувати надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру на території району.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA