Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Рятувальники розповіли громадянам про правила користування електрообігрівачами

Щоб холодними вечорами ніщо не заважало насолоджуватися домашнім затишком, важливо пам’ятати про заходи безпеки при поводженні з обігрівальними приладами. Аби вкотре нагадати мешканцям міста Курахове про безпечне життя, працівники 7ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області 13 грудня провели профілактичні бесіди та розповіли про правила користування електрообігрівачами.

Вогнеборці спілкуючись з громадянами наголошували на тому, що необхідно уважно вивчити інструкцію по експлуатації електроприладу та не порушувати вимог, викладених в ній. Важливо пам’ятати, що у кожного приладу є свій термін експлуатації. Також, закликали систематично проводити перевірку справності електропроводки, розеток, щитків і штепсельних вилок обігрівача. Необхідно слідкувати за станом обігрівального приладу: вчасно ремонтувати і замінювати деталі, якщо вони вийшли з ладу та не слід залишати ввімкненим електрообігрівачі на ніч, не використовувати їх для сушки речей.

Фахівці Служби порятунку “101” запевняють, що знання та виконання цих правил дозволить убезпечити себе і свою сім’ю, а також зберегти рідний дім.

Нагадуємо, при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації необхідно терміново дзвонити в Службу порятунку за телефоном “101”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA