Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

СБУ інформує

Ю.Бутусов “Таємні в’язниці” СБУ – чому треба знайти хто це зробив?”

https://ua.censor.net.ua/resonance/3056101/tayemni_vyaznytsi_sbu_chomu_treba_znayity_hto_tse_zrobyv

Програма СБУ – “Повертайся додому”

З 2014 року по теперішній час, чимало осіб, які приймали участь в протистоянні проти сил АТО на Сході України розчарувались в ідеях “Русского мира”, та хочуть повернутися до мирного життя. Саме для таких громадян в СБУ була розроблена та реалізована у життя програма  “Повертайся додому”.

Програма поширюється на осіб, які :

– готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності і співпрацювати з правоохоронними органами України;

– не брали участь у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

– мають щире бажання виправити власні помилки, під час скоєння на шкоду державній безпеці України.

За більш детальною консультацією, родичі чи знайомі представників НЗФ т.з. “Л/ДНР” можуть звернутися в підрозділ СБУ, за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Енергетиків, буд. 2, перший поверх, каб. № 6.

11

 

За два роки спецслужби Росії намагалися завербувати не менше півсотні жителів Донецької області

Протягом 2016-2017 року спецслужби Росії зробили не менш п’ятдесяти спроб завербувати українських заробітчан з Донецької області.

Повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Як правило, людей вербують на російсько-українському кордоні поблизу лінії розмежування, і на тимчасово окупованих територіях. При паспортному та митному контролі на кордоні з РФ трудових мігрантів відводять в окреме приміщення для бесіди з кадровими співробітниками ФСБ. Там людей шантажують і залякують, щоб домогтися співробітництва.

Людей змушують збирати та передавати відомості про дислокацію і переміщенні підрозділів українських військових, їх кількості та озброєнні, а також розповідати деталі про роботу силових структур України.

Як попередили в СБУ, такі дії кваліфікуються відповідно до ст.109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст.110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк до 15 років. У разі звернення до представників СБУ громадяни повністю звільняються від відповідальності.

Джерело: https://www.62.ua/news/1979797

 

На Донеччині засудили чоловіка за зберігання спецзасобів

16.01.2018р. Мар’їнський районний суд виніс рішення у відношенні жителя Мар’їнського району за зберігання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. Рішенням суду правопорушник визнаний винним за ст.195-5 (незаконне зберігання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) Кодексу України про адміністративні правопорушення, йому призначено штраф у розмірі 850 гривень. Спецтехзасоби конфісковані. Вищезазначене правопорушення було виявлено та задокументовано співробітниками 2 управління ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях.

На сьогоднішній день китайські інтернет-магазини переповнені різноманітними шпигунськими іграшками, дана спецтехніки, закамуфльована під електронні годинники, канцелярські кулькові ручки, автомобільні брелоки та інше, із вмонтованими відеокамерами та мікрофонами. Придбання, зберігання та використання вищеперелікованих спецзасобів може призвести не тільки до адміністративної відповідальності, а й до кримінальної відповідальності за ст.359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Тож перед тим, як виникне бажання пограти в агента Джеймс Бонда, – двічі поміркуйте, чи варті такі дитячі забавки, що можуть призвести до проблем з законом.

Автор: Тарасій Мар’їнський

СТЗ

 

 

«Моль» в Борисполі, або як Путін Марчуку пояснювальну писав

 У нашій редакції також, як і «Руставі-2» виявилися конфіденційні контакти серед співробітників спецслужб (правда, українських, а не російських), правда відставних, а не діючих.

Так ось, співробітник одного з найсекретніших підрозділів української розвідки (СЗР, не плутати із засобами захисту рослин) дістав нам з архіву кілька томів «Справи вербувальної розробки» (справи вербовочній розробки) «Міль».

Необхідно відзначити, що, за запевненням наших експертів з числа відставних співробітників Інституту СЗРУ така справа заводиться після попереднього вивчення об’єкта зацікавленості з числа іноземних громадян, на етапі втягування в розвідувальну діяльність і ведеться навіть після вербування іноземця.

Прочитавши один з другорядних документів (основні ми опублікуємо пізніше), ми з’ясували, що в 1992 році Володимир Путін розроблявся молодої української, патріотичної розвідкою в складі СБУ під псевдонімом «Моль» і, можливо був завербований на основі лояльного ставлення до України в комбінації з матеріальної основою. При цьому, відповідальним за його вербування розробку був, судячи з усього, начальник ГУР СБУ генерал-майор Ковтун Георгій Кирилович.

Автор: Єгор Синіцин

Взято з джерела: http://vse.media/mol-v-borispole-ili-kak-putin-marchuku-obyasnitelnuyu-pisal/
Zayavlenie_Putin_1vm

Zayavlenie_Putin_2vm