Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Секрети успішної самопрезентації

07 липня для клієнтів Мар’їнського районного центру зайнятості   було проведено вебінар на тему «Удосконалення власного портфоліо» з метою опанування грамотної презентації власних навичок і досвіду.

Актуальність створення власного унікального портфоліо з кожним днем невпинно зростає, адже конкуренція серед шукачів роботи збільшується і зацікавити роботодавця стає дедалі складніше.

Портфоліо кар’єрного просування – інструмент самопрезентації, який можна мобільно налаштувати у відповідності до індивідуальних потреб та запитів роботодавця. Портфоліо  унікальне, є можливість використати творчий підхід у оформленні та розмістити більше інформації, аніж у звичайному резюме. Наприклад, його можна доповнити сертифікатами, дипломами, грамотами та іншими документами, що підтверджують отримані знання або участь у конкурсах, лекціях тощо. «Якщо ж наразі таких надбань немає, то відтепер у всіх клієнтів служби зайнятості з’явилась унікальна можливість підвищити рівень своїх знань завдяки освітнім платформам “Coursera” та “Prometheus” »,- зазначила фахівчиня Юлія Могукало. Профконсультант запропонувала звернутися до центру зайнятості за допомогою у складанні якісного портфоліо.