Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Семінар бібліотечних працівників

18 жовтня 2018 року  на базі Курахівської міської бібліотеки для дітей пройшов семінар бібліотечних працівників на тему «Роль бібліотеки у читанні, навчанні та дозвіллі користувачів – дітей».

З повідомленням «Бібліотеки ЦБС. Основні напрямки, задачі та проблеми сьогодення» виступила перед присутніми директор комунального закладу культури «Мар’їнська централізована бібліотечна система» Вікторія Аревицька. Консультацію з основних форм роботи бібліотеки з користувачами – дітьми та інформаційних ресурсів на допомогу дитячому читанню провела бібліограф Мар’їнської центральної районної бібліотеки Лариса Коваленко. Досвідом роботи з колегами поділилися бібліотекар відділу обслуговування читачів молодшого шкільного віку Мар’їнської районної дитячої бібліотеки Олена Матвієнко та провідний  бібліотекар Красногорівської міської бібліотеки для дітей Людмила Поладішвілі.

Були підведені підсумки конкурсу «Кращий читач року». Всіх присутніх захопив виступ переможниці  цього річного обласного етапу конкурсу «Книгоманія-2018»  Яригіної Яни, яка прийняла участь у форумі видавців у травні місяці цього року у Львові.

Родзинкою семінару став районний конкурс на кращу краєзнавчу подорож «Цікаве з історії мого села», переможцем якого стала Єлизаветівська сільська бібліотека (завідувач Марина Страшко), друге та третє місця відповідно зайняли Георгіївська сільська бібліотека (завідувач Марина Куделькина) та Катеринівська сільська бібліотека (завідувач Віра Чепіжко).

Копия 100_4008

 Копия 100_3985 Копия 100_4002