Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Семінар для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з питання організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») та «Джура-Прикордонник»

20 квітня 2018 року відділом освіти спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації на базі Курахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 було проведено семінар для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, що відповідають за організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») та «Джура-Прикордонник» на місцях. Семінар проводився з метою активізації роботи в напрямку національно-патріотичного виховання учнівської молоді, організації дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в начальних закладах району.

Педагоги були ознайомлені з вимогами до учасників Всеукраїнського вишколу, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Джура – Прикордонник”.

Також на семінарі було висвітлено питання впровадження дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в навчальних закладах району, проведення фінальних шкільних, районного та обласного етапів у 2018 році, зроблено порівняльний аналіз участі команд районів та міст в обласних заходах в рамках гри «Джура» в 2017 році.

Учасникам семінару були надані інформаційно-методичні матеріали, які допоможуть педагогам у підготовці та проведенні шкільного,  районного та  обласного  етапів  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

копия

копия1