Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Семінар-нарада з секретарями місцевих рад пройшла в райдержадміністрації

Сьогодні, 12 квітня 2017 року, під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Лариси Кременьчуцької пройшов семінар з секретарями місцевих рад та їх виконкомів.

На порядок денний семінару було винесено ряд питань, а саме:

– про надання довідок про склад сім’ї та наявного розміру земельної ділянки для призначення державних допомог та субсидій доповіла заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Бандровська;

–  про порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян доповіла головний спеціаліст відділу соціального обслуговування населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Шевченко;

– про здійснення контролю за перевірянням наявності стану і руху документів НАФ, що зберігають юридичні особи доповіла головний спеціаліст архівного відділу райдержадміністрації Наталія Томулець.

– про видачу довіреностей секретарями сільських рад інформувала адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг апарату райдержадміністрації Юлія Іванова.

Семінар-нарада пройшла у ході живого спілкування. Присутні могли отримати змістовні відповіді з поточних питань, адже вони необхідні у щоденній роботі.