Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Шевченківські дні в Мар’їнському районі

Чимало наших співвітчизників прославили імʼя України своєю творчою працею як у рідній землі, так і по всьому світу. І серед них великий український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч, національний герой і символ України – Тарас Григорович Шевченко.

В Дачненському  СБК  6 березня 2019 року пройшов вечір – пам’яті, присвячений Т.Г.Шевченко «Шевченко наш. Він для усіх століть…», на якому бібліотекар Кудрявцева Н.В. представила літературну композицію «Шевченко – світоч наш народний, на кращу долю освячує шлях».

Діти розповідали про життєву долю великого українського поета, читали його вірші, уривки з поем. Також було проведено творчий конкурс, за підсумками якого діти були нагороджені  грамотами.

Новый рисунок (3)

Новый рисунок (2)

6 березня 2019 року працівники Максимільянівського СБК та сільської бібліотеки провели  захід, присвячений 205 річниці від дня народження великого генія Тараса Григоровича Шевченка.

На сцені молодіжного центру “Мексіка” дитячі колективи Будинку культури запропонували глядачам для перегляду інсценування вірша Т.Г. Шевченка “На Великдень на соломі”, вокально-хореографічну композицію “Тече вода з-під явору”, а учасниця районного конкурсу читців  Наталія Долбня прочитала вірш “Мені тринадцятий минало”.

На захід були запрошені діти та ветеран педагогічної праці Ірина Шкицька, любителі поетичної творчості, які з задоволенням читали улюблені вірші Т. Г. Шевченка.

Новый рисунок (2) — копия Новый рисунок (4) — копия

Новый рисунок (3) — копия

В Новомихайлівському музеї історії села до дня вшанування Т. Г. Шевченка пройшов захід під назвою «Тараса думки будуть жити віки». Працівники музею підготували тематичний стенд, розповіли присутнім біографію письменника та про його літературну і художню творчість, а учні школи читали вірші українського генія.

Новый рисунок — копияНовый рисунок (1) — копия

6 березня 2019 року у фойє Новоукраїнського СБНТ  працівники культури провели літературно-музичну композицію “Пам’яті  Тараса”.

Школярі прослухали біографію великого поета, ознайомилися з його творами, які стали справжніми шедеврами української літератури.

SAM_1007SAM_1009
 Житимуть на землі інші люди, нові імена співців прикрасять наш рідний обрій, але серед них світитиме і зігріватиме душу, повне людської любові і краси ім’я Тараса Григоровича Шевченка.