Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Щодо допомоги громадянам, які зазнали впливу травмуючих подій внаслідок воєнного конфлікту в Україні

До уваги громадян!

Протягом останніх 5 років Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) у партнерстві з Школою громадського здоров’я ім. Блумберга Університету Джонса Гопкінса (JHU, США), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), працюють із ветеранами, членами їхніх сімей та іншими людьми, які зазнали впливу травмуючих подій внаслідок воєнного конфлікту в Україні.

Проблеми психічного здоров’я, зокрема депресія, посттравматичний стрес і тривожність, є найпоширенішими у світі причинами зниження працездатності внаслідок стану здоров’я. Від початку конфлікту 2014 року ці проблеми психічного здоров’я та інші супутні проблеми, як-то вживання алкоголю, також виявлено у ветеранів військових операцій на Сході України, членів їхніх родин та внутрішньо переміщених осіб.

З метою реагування на ці проблеми психічного здоров’я, було адаптовано та протестовано програму СЕТА в Україні, в основі якої – найбільш ефективні компоненти когнітивно-поведінкової психотерапії. Ця програма є науково обґрунтованою, спрямована на вирішення низки поширених проблем у сфері психічного здоров’я у різних країнах світу, як з високим, так і з низьким рівнем ресурсів.

Для надання допомоги ветеранам АТО, членам їхніх сімей на безоплатній основі у форматі онлайн пропонується індивідуальне консультування (щотижневі індивідуальні 1-годинні зустрічі в заздалегідь узгоджений час). Для ефекту програми необхідно відвідати від 5 до 12 зустрічей.

Консультанти програми – це спеціально відібрані люди, які пройшли ретельну і інтенсивну підготовку та навчання, які мають значний досвід надання допомоги ветеранам АТО та членам їхніх сімей.

Усі послуги надаються безкоштовно.

У разі потреби просимо звертатись:

–  за телефоном: 0668251999 (Центр психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво – Могилянська академія» м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, 4)

– на електрону адресу: centrpokrovsk@gmail.com

– сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/kmarehab.pokrovsk/

– СЕТА в Україні: https://www.facebook.com/pg/cetaukraine/about/

 

 

 

За інформацією Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська