Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Школярі Мар’їнського району взяли участь у проекті “Від дитини до дитини”

З 16 по 22  листопада 2018 року в закладах  загальної середньої освіти   Мар’їнського району, які знаходяться  на лінії розмежування,  відбулись презентації проектів. Учні  старших  класів  двох шкіл  Мар’їнки  та  трьох шкіл  Красногорівки  у жовтні  цього навчального року стали учасниками  конкурсу програми малих грантів з програми «Від дитини до дитини» в рамках проекту Міжнародної гуманітарної організації   «Save the Children»   спільно з Дитячим фондом  «UNICEF»  за фінансової підтримки Європейського Союзу.  Програма реалізується також за підтримки Департаменту освіти та науки Донецької обласної державної адміністрації. Метою проекту є зміцнення психологічної стійкості, безпечного середовища, добробуту  дітей та їх батьків, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Від кожної школи  по 2 команди  представляли глядачам свій проект.  Команди  усіх шкіл були активними, переконливими, креативними. Чудові музичні та танцювальні композиції, веселі  інсценівки  створили справжнє шоу.

Оцінювало виступи команд компетентне журі та глядачі, які наприкінці свята мали можливість віддати свій голос за найбільш  важливий, на їхню думку, проект. Мінімум один проект, який  отримає найбільшу кількість балів, буде підтримано матеріально, згідно розробленому командами бюджету.

Яка команда перемогла  в кожній школі – скоро дізнаємось. Головне, що учні навчилися бути активними, ініціативними, творчими. Їм сподобалось приймати рішення, проводити опитування, складати бюджет,  працювати в команді, і, взагалі, приймати участь в  проекті «Від дитини до дитини».

Дякуємо представникам Міжнародної гуманітарної організації «Save the Children» та Дитячому фонду « UNICEF»  за фінансової підтримки Європейського Союзу за те, що вони надали чудову можливість дітям нашого району  втілити в життя свої мрії!

IMG_20181122_105325IMG_20181122_10292646480229_1923507627726531_813105818156138496_o