Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Школярі району отримають новорічні подарунки від Донецької облдержадміністрації

Робоча поїздка заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної 24 грудня 2019 року продовжилася у Красногорівському закладі загальної середньої освіти №5, де відбулося вручення сертифікатів на новорічні подарунки для дітей, що мешкають на лінії зіткнення.

У заході взяли участь голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк, керівники військово-цивільних адміністрацій району, голови місцевих рад,  директори навчальних закладів, учні та інші почесні гості.

На початку візиту гості оглянули кімнати учнів 1 та 2 класу, модернізовані за концепцією Нової української школи. Далі у актовій залі зустрілися з учнями та педагогічним колективом для вручення сертифікатів.

Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна та голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк привітали всіх присутніх з прийдешніми новорічними святами.

З найкращими побажаннями Юлія Костюніна вручила сертифікати на святкові подарунки керівникам військово-цивільних адміністрацій та головам сільських рад, що розташовані на лінії зіткнення.

Подарунки отримають школярі м.Мар’їнка, м.Красногорівка, с.Галицинівка, с.Новомихайлівка та с.Степне. А учні Красногорівського закладу загальної середньої освіти №5 мали можливість отримати подарунки безпосередньо від гостей.

Діти продемонстрували присутнім цікаві музичні номери. На знак щирої вдячності Дід Мороз зі Снігурочкою вручили гостям новорічні сувеніри, виготовлені власноруч учнями школи.

IMG_9581 IMG_9589

IMG_9610 IMG_9613

IMG_9618 IMG_9620

IMG_9623 IMG_9627

IMG_9638 IMG_9666