Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Школярі з Мар’їнського району прийняли участь в обласному екологічному зльоті

19-21 травня Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром за підтримки Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства було проведено обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних та екологічних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

28 команд школярів та вихованців позашкільних закладів з Мар’їнського, Костянтинівського, Волноваського, Великоновосілківського, Покровського, Добропільського районів, а також з міст Краматорськ, Добропілля, Лиман демонстрували свої виставки-презентації, творчі звіти, теоретичні та практичні знання і навички з напрямків своєї діяльності.

Обласний зліт проходив в найкрасивіших місцях Донеччини: на території «Візит-центру» регіонального ландшафтного парку «Краматорський» та еколого-просвітницької стежини «Лісове намисто» Ямпільського лісництва, де школярі мали змогу пройти екскурсійними маршрутами та ознайомитися з роботою цих установ.

На зльоті були присутні почесні гості з департаментів освіти і науки, екології і природних ресурсів, агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької ОДА, асоціації фермерів, викладачі та науковці з Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції, Великоанадольського лісового коледжу, керівництво національного парку «Святі гори», співробітники РЛП «Клебан-Бик» та «Краматорський».
Програма змагань включала чотири основних види: «Захист науково-дослідних робіт», «Виставка-презентація», «Творчий звіт», «Тестування»

Команда «Бджілка» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мар’їнської районної ради була одна з найкращих команд, яка стала призером (ІІІ місце).

Переможців та призерів зльоту нагородили грамотами та подяками департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, подарунками від обласного управління лісового та мисливського господарства, департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій, асоціації фермерів, РЛП «Клебан-Бик».

Привітаємо нашу команду:  Тюнін Максим (8кл.)

Єременко Вікторія(6кл.)

Передерій Юлія (6кл.)

Запальська Марія(6кл.)

Керівник команди: Корнєєва О.О.

 

Изображение 473 Изображение 206 Изображение 120Изображение 484