Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Східний експортний форум 2017

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва, представників бізнес-обєднань

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє, що 08 листопада 2017 року у місті Краматорськ буде проходити  Східний експортний форум 2017 (надалі – Форум), який організовано Центром підтримки бізнесу у місті Краматорськ за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Мета Форуму – підвищення конкурентоспроможності місцевого малого та середнього бізнесу на зовнішніх ринках, зокрема ринку Європейського Союзу, інформування бізнесу регіону про переваги та можливості Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Програму Форуму умовно поділено на три секції. Секція «Зміни» присвячена змінам в економіці країни та регіону. Представники органів влади говоритимуть про позитивні зміни та можливість експорту для розвитку економіки країни. Секція «Виклики» буде організована в форматі дискусійної панелі, на якій експерти зроблять короткі доповіді щодо існуючих проблем при здійснені експорту та відповідатимуть на питання учасників Форуму. Секція «Можливості» покликана проінформувати учасників Форуму про можливості, що відкриті для існуючих та потенційних експортерів регіону.

Місце проведення Форуму – Машинобудівний коледж ДДМА (м. Краматорськ, вул. Велика Садова, 99).

Для участі у Форумі необхідно пройти реєстрацію за посиланням https//form.jotformeu.com/72612584333354. Участь у заході безкоштовна.

До участі у Форумі запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів малого і середнього підприємництва, представників бізнес-об’єднань.

Додаткову інформацію щодо участі у форумі можна отримати за телефоном 095-550-09-19, e-mail:arina.kazilova@gmail.com (контактна особа – Аріна Казілова.

Додаток: програма Форуму на 2 арк.

Завантажити (PDF)

Завантажити (PDF)