Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє

31 травня 2017 року головний спеціаліст та завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Дар’я Іжболдіна, Наталія Гладкова разом із спеціалістом І категорії по роботі з дітьми та молоддю військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка Юлією Мартиновою та медичною сестрою дитячої консультації Т.Смоліновою провели рейд в сім’ї опікунів, піклувальників, де виховуються 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 3 сім’ї, в яких  діти опинилися в складних життєвих обставинах, 1 родину, де залишилися без батьківського піклування 2 малолітніх дітей під наглядом бабусі. Порушень прав підопічних дітей не виявлено.

На момент перевірки 5 дітей виїхали на відпочинок до Київської області. Усіх опікунів, піклувальників було попереджено про відповідальність за невиконання своїх обов’язків.

Комісія  провела бесіду з батьками малолітніх дітей про відповідальне батьківство, шкідливі звички, створення належних умов проживання та забезпечення дітей необхідними продуктами харчування.

image (1)

image